ukrblog.com
 

 

Те що Ви прочитаєте тут допоможе Вам створити вдалий професійний вебсайт на протязі року!

1) Перш ніж шукати вебхостінг чи домен нейм, починай готувати ідеї твого вебсайту, і пиши і пиши гарний зміст, не менше 50-60 сторінок для початку.

2) Домен нейм:
простий домен нейм, і не є дуже важливим щоб він точно відповідав загальній ідеї сайту, головне щоб він був простим і легко запамятовувався.

3) дизайн сайту:
чим простіший тим кращий, код і сторінка мусять підходити для будь-якого браузера, від интернет-експлорера до лінкса, не потрібно багато флеша і ява, вони тяжкі і це дуже буде впливати на швидкість твого сайту і боти пошукових систем ненавидять їх. Якщо твій сайт не відкривається на протязі 3 секунд, це дуже погано.

4) сторінки:

4-1) вага сторінки:
чим менша, тим краще. Якщо зможеш то не більше 20kb.Повторюю: чим менша, тим краще. Боти не люблять важких сторінок.

4-2) зміст:
Після того як знайдеш свою ідею, спробуй написати хоча б 1 сторінку в день, від 200 до 500 слів, це забере не більше години твого часу на день.

4-3) дай лінки :

з кожної сторінки , знайди хороші сайти на ту ж тему що й сторінка і постав їх вебсайти на ту ж сторінку, роботи оцінюють це дуже добре і вважають що ваш сайт є серйозним.

ukrblog.com

4-5) внутрішні лінки

з кожної сторінки постав лінки до як можна більше інших сторінок твого сайту, просто і помітно, це допомагає розприділити PR і перегляд твого сайту.

5) давай вже онлайн

став твій сайт онлайн, знайди хороший вебхостінг і публікуй вже свій сайт! Ні в якому разі не публікуй свій сайт заздалегідь, якщо ще нічого не готове! Ніколи не роби так, бо є така річ у пошукових системах, називається кеш! Це коли пошукові системи додають твій сайт в їхню базу даних! Не можна щоб вони добавляли пустий сайт! Кеш може продовжуватись місяцями без оновлення!

6) додай свій сайт у пошукові системи
додай свій сайт у якомога більше пошукових систем, від google до ramblera !

7) спостереження (статистика)
якщо у твоєму вебхостінгу є програми для перегляду статистики сайту, то спостерігай за трафіком сайту, якщо ж ні, то знайди інший вебхостінг! Професійному сайту необхідна статистика!

8) роботи:

у статистиці сайту зауваж, чи роботи пошукових систем відвідують усі сторінки твого сайту! Якщо ні, то передивись твої внутрішні лінки! І будь терплячим!

9) каталоги.
шукай каталоги, в які можна додати твій сайт! Але не просто додати! Знайди підходящу категорію для твого сайту і додай із твоїм головним keywordоm !

10) лінки
багато каталогів і сайтів пропонують обмін лінків, для цього створи на своєму сайті сторінку тільки для лінків! Знайди сайти із твоєю темою, подивись чи вони пропонують обмін лінків, додай їхній лінк у твій сайт і напиши їм що ти це зробив і тобі хотілося б бачити твій лінк на їхньому сайті.

11) зміст.
пиши хороші тексти, одну сторінку на день, розширюй твою тему якомога більше, пиши і не забувай що люди будуть це читати і їм це мусить сподобатися щоб вони продовжували! Дизайн тексту мусить бути простий і гарний! Люди в інтернеті рідко коли читають! Твій текст повинен їм сподобатись!

12) зворотні лінки:
. іноді будеш отримувати прохання про обмін лінків. Не погоджуйся відразу! Подивися, що це за сайт! Що за PR в них! Якщо сайт далеко від твоєї теми то не обмінюйся лінками.

14) створюй хоч по одній сторінці в день.
знайди форуми де спілкуються на тему твого сайту! Знайди нові теми(під твою головну тему) про які будеш писати! Зміст-це найголовніше! І пиши гарно! Чим більше гарного змісту, тим більше вдачі!

15)вивчай свою статистику.
через декілька тижнів подивися статистику твого сайту. Ти побачиш декілька відвідувань від місць, де ти залишив свій лінк, а також трохи від пошукових систем, подивись які кейворди були використані, щоб попасти на твій сайт, вивчай їх, вони багато чого тобі підкажуть щоб створити ще хороші сторінки, які тобі 100% дадуть трафік!.

16)пошукові та каталоги
через 2 чи 3 місяці подивись, чи знаходиться твій сайт у пошукових системах, і ще подивися у всіх каталогах, де ти додав. І не зупиняйся! Весьчас додавай свій сайт в каталоги і обмінюйся лінками з сайтами з хорошим PR на тему твого сайту!

спробуй так! Гарантуєш собі вдалий сайт за мінімум часу!

Simon

Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів